�?adowanie....

Intencje

Uwaga!  Ewentualne pomyłki w intencjach proszę wcześniej zgłaszać bezpośrednio w kancelarii lub drogą elektroniczną na adres parafii. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

I N T E N C J E    MSZY ŚWIĘTYCH

terminy Mszy św. na 2015 rok

można zamawiać w kancelarii parafialnej

21 Niedziela Zwykła – 24 sierpnia 2014św. Bartłomieja Ap.

7.00 +Zofię Zwolską.

7.00 +Władysławę, Józefa Frubów, Wiesława Łuszkiewicza, Tadeusza Rąbkowskiego.

9.00 +Henryka w 18 rocznicę śmierci, Martę, Janusza Malczewskich i zmarłych z rodziny.

9.00 +Józefę Prasek w 5 rocznicę śmierci.

10.15 w int. Anny i Zbigniewa Okrój w 40 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie, siły duchowe i potrzebne łaski oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci.

10.15 w int. Kazimiery i Stanisława Rogalskich w 50 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie, siły duchowe i potrzebne łaski.

12.15 za Parafian.

12.15 w int. Magdaleny i Michała Nowocień w 2 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie, siły duchowe i potrzebne łaski oraz w int. Antoniny, która będzie ochrzczona.

12.15 dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Barbary i Michała Przychodzeń w 1 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa oraz za Mateusza w 22 rocznicę urodzin.

19.00 +Stanisława w 3 rocznicę śmierci, Helennę Matysiak, zmarłych z rodziny Matysiaków i Furmańskich, Jana Łukasiaka.

Poniedziałek – 25 sierpnia 2014

6.30 +Aleksandra Pośnika w 9 rocznicę śmierci i Kazimierę Pośnik.

7.00 +Jana Skalskiego w 2 rocznicę śmierci.

7.30 +Andrzeja Dąbrowskiego – od uczestników pogrzebu.

19.00 +Edwarda Borysewicza – od uczestników pogrzebu.

Wtorek – 26 sierpnia 2014, Matki Boskiej Częstochowskiej

Dzień Modlitw za Prześladowany Kościół na Bliskim Wschodzie

6.30 +Helenę, Wacława, Józefa, Stanisława Świsłowskich, dziadków Lisiewskich i Świsłowskich.

7.00 +Jacka Woźniaka – od uczestników pogrzebu.

7.30 +Stanisława Leśniewskiego – od uczestników pogrzebu.

9.00 w int. prześladowanych chrześcijan w Iraku; po Mszy św. różaniec, część bolesna.

18.30 różaniec, część chwalebna w int. prześladowanych chrześcijan w Iraku.

19.00 +Marcjannę w 2 rocznicę śmierci i Mieczysława Napierajów.

Środa – 27 sierpnia 2014, św. Moniki

6.30 +Stanisławę Ulinowicz – od uczestników pogrzebu.

7.00 +Grażynę Marcinkowską – od uczestników pogrzebu.

7.30 +Józefa Szymanowicza – od uczestników pogrzebu.

7.30 +Jana Jaworskiego – od uczestników pogrzebu.

19.00 w int. Katarzyny i Artura Kwatków w  rocznicę ślubu – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie, siły duchowe i potrzebne łaski oraz intencji ich dzieci Oli i Karola.

Czwartek – 28 sierpnia 2014, św. Augustyna

6.30 +Zofię Jaworską – od uczestników pogrzebu.

7.00 +Mirosława Glegołę – od uczestników pogrzebu.

7.30 +Wojciecha Trzosińskiego w 5 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Skibów.

19.00 +Mariana w 3 rocznicę śmierci, Katarzynę, Jana Boczków.

Piątek – 29 sierpnia 2014, Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

6.30 +Mariannę Szyderską – od uczestników pogrzebu.

7.00 +Waldemara, Jana Babut i zmarłych z rodziny Glibowskich i Trybulskich.

7.30 +Józefa w rodzinę śmierci i Helenę Kacprzaków.

17.00 Msza św. ślubna: Agnieszka Jakubowska i Piotr Baryłka.

19.00 +Tadeusza Borowskiego w 3 rocz. śmierci.

Sobota – 30 sierpnia 2014

6.30 +Krystynę Bartosiak w 1 rocznicę śmierci, Władysława, Antoninę, Jadwigę Bartosiak.

7.00 +Jerzego Krawczyka w 1 rocznicę śmierci.

7.30 +Władysława Gałkowskiego w 39 rocznicę śmierci.

19.00 +Bronisławę, Stanisława Stachera i zmarłych z rodziny Sosińskich.

22 Niedziela Zwykła – 31 sierpnia 2014

7.00 +Stanisława, Stefana, Marię, Henryka Wincewiczów i Romana Olczaka.

7.00 +Mariannę, Marcina, Mariannę Dolińskich i zmarłych z rodziny Dolińskich i Traczyków oraz Zygmunta Stolarskiego.

9.00 +Tadeusza Federowicza, Jana, Mariannę, Franciszka, Józefa Ziółków, Juliannę Janus.

9.00 +Janinę, Ignacego w rocznicę śmierci, Edwarda, Stanisława, Zdzisława, Jana Wincewiczów, Kazimierza Lewandowskiego.

9.00 do św. Rocha od mieszkańców Kamienia - o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.

10.15 w int. Magdaleny i Huberta Miros w 5 rocznicę ślubu – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie, siły duchowe i potrzebne łaski.

10.15 w int. Zofii i Zdzisława Zawadzkich w 35 rocznicę ślubu – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie, siły duchowe i potrzebne łaski

12.15 za Parafian.

12.15 w intencji ks. Jacka imieninowa - od grupy oazowej i w int. ks. Roberta imieninowa - od grupy pielgrzymkowej.

19.00 +Stanisława, Mariannę, Henryka, Janinę Jankowskich oraz Mikołaja, Mariannę Prasków i zmarłych z rodzin Jankowskich i Prasków.

w kancelarii parafialnej można zamawiać

terminy Mszy św. na 2015 rok

PATRON

Imię wywodzi się z germańskiego słowa oznaczającego - spokój lub ze skandynawskiego - silny, dzielny. Św. Roch, pielgrzym żył prawdopodobnie w latach 1295-1327 lub 1345-1379. więcej