�?adowanie....

Intencje

Uwaga!  Ewentualne pomyłki w intencjach proszę wcześniej zgłaszać bezpośrednio w kancelarii lub drogą elektroniczną na adres parafii. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

I N T E N C J E    MSZY ŚWIĘTYCH

w kancelarii parafialnej można zamawiać

terminy Mszy św.

WIELKI WTOREK – 15 kwietnia 2014

6.30 +Andrzeja Michalaka – od uczestników pogrzebu.

7.00 28 greg. za +Urszulę i Wacława-Mariana Grodeckich.

7.00 +Andrzeja, Macieja Kowalików.

7.30 +Wojciecha, Stanisławę, Helenę, Józefa Dąbrowskich.

7.30 +Janinę Brodecką w 7 rocz. śmierci, Mikołaja Brodeckiego i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 +Franciszka Jaworskiego.

WIELKA ŚRODA – 16 kwietnia 2014

6.30 +Jacka Woźniaka – od uczestników pogrzebu.

7.00 29 greg. za +Urszulę i Wacława-Mariana Grodeckich.

7.00 +Romana Karasińskiego w 30 dzień po śmierci – od uczestników pogrzebu.

7.30 +Antoniego, Marię, Mariannę Hernik, Tadeusza, Anielę Wilewskich.

18.00 +Stanisława, Mariannę Lipiec.

TRIDUUM PASCHALNE

WIELKI CZWARTEK – 17 kwietnia 2014 godz. 1800

za Kapłanów - od Kółek Żywego Różańca i Margaretek.

+Władysława Pawęzkę w rocznice śmierci.

+Stanisława Praska w 8 rocznicę śmierci.

+Dominika Hersza.

+Jana, Rozalię, Józefa Goździów i Bronisława Kołodyńskiego.

30 greg. za +Urszulę i Wacława-Mariana Grodeckich.

Po obrzędach śpiewamy Gorzkie Żale cz. 1

WIELKI PIĄTEK – 18 kwietnia 2014

1715 DROGA KRZYŻOWA

1800 Liturgia Wielkiego Piątku.

Po nabożeństwie śpiewamy Gorzkie Żale cz. 2

WIELKA SOBOTA – 19 kwietnia 2014

Przed Liturgią o 19.30 śpiewamy Gorzkie Żale cz. 3

WIGILIA PASCHALNA godz. 20.00

+Zbigniewa Huzara, Jadwigę, Jana Leszczyńskich.

+Zofię w 6 rocznicę śmierci i Władysława Zwierzchowskich.

+Jana w 29 rocznicę śmierci, Bronisława, Marię Wysotów, Stanisława, Franciszkę Lisiewskich.

+Marię Bednarską w 2 rocznicę śmierci.

+Janinę Herman w 2 rocznicę śmierci.

+Marię, Wincentego w rocz. śmierci.

NIEDZIELA WIELKANOCNA

1 Tydzień Wielkanocny – 20 kwietnia 2014

6.00 REZUREKCJA w int. Parafian i Gości.

9.00 w int. Elżbiety i Wojciecha Zielińskich w 40 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie, siły duchowe i potrzebne łaski.

9.00 w int. Anny i Jerzego Matysiaków w 45 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie, siły duchowe i potrzebne łaski oraz w intencji dzieci i wnuków.

9.00 w int. Grażyny i Tadeusza Romanowskich w 35 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa oraz w int. Moniki i Łukasza Romanowskich w 3 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie, siły duchowe i potrzebne łaski.

9.00 +Jana Siedleckiego, Antoniego i Weronikę Siedleckich, Annę i Franciszka Rogalskich.

10.15 +Jerzego Zasławskiego.

10.15 +Jana Połczyńskiego w 1 rocznicę śmierci, Józefa i Mariannę Połczyńskich.

10.15 +Adama i Janinę Krzesińskich.

10.15 +Pawła Sułkowskiego.

12.15 za Parafian i Gości.

12.15 w int. Joanny i Grzegorza Górnik w 1 rocznicę ślubu oraz w intencji Jadwigi i Franciszka Popielów w 29 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie, siły duchowe i potrzebne łaski.

12.15 w int. Elwiry i Zbigniewa Woźny w 30 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie, siły duchowe i potrzebne łaski.

18.00 +Hieronima Przybylskiego.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 21 kwietnia 2014

7.00 +Jana Staszewskiego, Stanisławę, Tadeusza Staszewskich, Feliksa Ziółka, Zofię.

7.00 +Bolesława, Jana, Weronikę Pośnik, Antoniego Rąbkowskiego, zmarłych z rodziny Pośników i Rąbkowskich.

7.00 +Czesława i Piotra Wojcików w 10 rocznicę śmierci.

7.00 +Jana, Rozalię, Józefa Goździów, Bronisława Kołodyńskiego.

9.00 +Bogdana Dyngusa, Wiesława Witkowskiego.

9.00 +Zygmunta Szczepanika w 5 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Szczepaników.

9.00 +Mariannę Skalską w 34 rocznicę śmierci.

9.00 +Mariannę Błesińską w 9 rocznicę śmierci.

10.15 w int. Agnieszki i Pawła Wrona w 20 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa oraz w int. dzieci – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie, siły duchowe i potrzebne łaski.

10.15 w int. Wandy Wojtowicz w 80 rocznicę urodzin – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie, siły duchowe i potrzebne łaski.

10.15 w int. Michała Przychodzenia w 29 rocznicę urodzin – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie, siły duchowe i potrzebne łaski.

12.15 za Parafian.

12.15 w intencji ks. Wojciecha - od Kółek Żywego Różańca z okazji imienin.

12.15 w intencji ks. Marka - od Kółek Żywego Różańca z okazji imienin.

12.15 w int. Anny i Waldemara Ziółek w 25 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie, siły duchowe i potrzebne łaski.

18.00 +Janinę i Juliana Antoszewskich, Stanisława Szewczyka, Czesława Zapalskiego.

w kancelarii parafialnej można zamawiać

terminy Mszy św.

PATRON

Imię wywodzi się z germańskiego słowa oznaczającego - spokój lub ze skandynawskiego - silny, dzielny. Św. Roch, pielgrzym żył prawdopodobnie w latach 1295-1327 lub 1345-1379. więcej