III NIEDZIELA ZWYKŁA - 21 stycznia 2018

TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN

7.00 – † Jadwigę, Aleksandrę, Władysława, Stanisława Kacprzaków, Mariannę, Michała Kwiatkowskich

7.00 – † Martę, Lucynę, Stanisława Katus

7.00 – † Stanisława, Janinę, Stefana Płaszczyńskich, Stanisławę, Stefana Wawrzyńczaków

9.00 – † Mieczysława, Zofię Górlickich

9.00 – † Zuzannę, Tadeusza Brodziaków, zmarłych z rodzin Barszczów i Aderków

9.00 – † Bronisławę i Józefa Góreckich (21. greg.)

10.15 – † Zenona Bednarka (w 2. rocz. śmierci)

10.15 – † Stanisława (w rocz. śmierci), Jana Mielaków

10.15 – † Edmunda i Wandę Szafraniec (20. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

12.15 – Za Parafian

12.15 – † Zofię, Józefa Piskorz, Janinę Rola

12.15 – Dz.-błag. w int. Beaty i Marcina Wójcik (w 20. rocz. ślubu) z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla małżonków i dzieci

17.00 – † Ireneusza Aksamita, Genowefę, Zygmunta Lipińskich

 

Poniedziałek 22 stycznia

TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN

6.30 – † Czesława, Sławomira Gondek, Jana, Łucję, Jerzego, Edmunda Pawlików, Marię Wróbel, Roberta Wójsa, Hannę, Romana Chrząszcz

6.30 – † Edmunda i Wandę Szafraniec  (21. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

6.30 – † Janinę, Kazimierza Krawczyków

7.15 – † Stanisława Pytkę

7.15 – † Bronisławę i Józefa Góreckich (22. greg.)

7.15 – † Franciszka (w 45. rocz. śmierci), Władysławę Błażewiczów

17.00 – † Mariannę Romanowską z Suchej – int. od uczestników pogrzebu

 

Wtorek 23 stycznia

TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN

6.30 – † Edmunda i Wandę Szafraniec  (22. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

6.30 – † Bronisławę i Józefa Góreckich (23. greg.)

7.15 – † Franciszka (w rocz. śmierci), Mariannę Sznyrów

17.00 – † Monikę Matysiak – int. od mieszkańców ul. Mroczkowskiego

 

Środa 24 stycznia, św. Franciszka Salezego

TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN

6.30 – † Juliana (w rocz. śmierci), Magdalenę Molaków

6.30 – † Bronisławę i Józefa Góreckich (24. greg.)

6.30 – † Stefanię Świąder (w rocz. śmierci)

7.15 – † Edmunda i Wandę Szafraniec  (23. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

17.00 – † Irenę Sarniak (w 30. dzień po śmierci) – int. od uczestników pogrzebu

 

Czwartek 25 stycznia, święto nawrócenia św. Pawła Apostoła

zakończenie TYGODNIA MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN

6.30 – † Edmunda i Wandę Szafraniec  (24. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

6.30 – † Bronisławę i Józefa Góreckich (25. greg.)

7.15 – † Władysławę Ambroziak – int. od uczestników pogrzebu

7.15 – † Mateusza Nowaka – int. od uczestników pogrzebu

17.00 – † Zenona, Jadwigę Wietesków, Rafała Kazanę

 

Piątek 26 stycznia, św. Tymoteusza i Tytusa

DZIEŃ ISLAMU

6.30 – † Edmunda i Wandę Szafraniec  (25. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

6.30 – † Bronisławę i Józefa Góreckich (26. greg.)

7.15 – † Teresę, Leokadię, Mariana Wąsików, Annę, Ryszarda Dąbków

17.00 – † Mariannę (w 2. rocz. śmierci), Jana Lenartowiczów

 

Sobota 27 stycznia

6.30 – † Ryszarda Machalskiego (urodzinowa)

6.30 – † Edmunda i Wandę Szafraniec  (26. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

6.30 – † Henryka Piątkowskiego (w 18. rocz. śmierci)

7.15 – † Tadeusza (w 6 rocz. śmierci), Helenę, Stanisława i zmarłych z rodziny Jabłońskich, Józefę, Józefa i zmarłych z rodziny Tkaczyków

7.15 – † Bronisławę i Józefa Góreckich (27. greg.)

17.00 – † Alfreda Gappa (w 20. rocz. śmierci)

 

IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 28 stycznia 2018

7.00 – † Mariana Rogina (w rocz. śmierci)

7.00 – † Teresę Kujawiak (1. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Bronisławę i Józefa Góreckich (28. greg.)

9.00 – † Juliana, Helenę, Stanisława, Mieczysława Kacprzaków

9.00 – † Mieczysława Kramka (w 20 rocz. śmierci)

9.00 – † Annę, Wacława, Barbarę Grudzińskich, Lecha Tomalę

10.15 – † Reginę (w 36. rocz. śmierci), Kazimierza Korczaków

10.15 – † Edmunda i Wandę Szafraniec  (27. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

10.15 – † Tadeusza Borzechowskiego (w 2. rocz. śmierci)

12.15 – Za Parafian

12.15 – O łaskę zdrowia dla Krystyny Płowiec i o Boże błogosławieństwo dla członków osiedlowego KŻR

12.15 – Dz.-błag. w int. Aleksandry Wiktorskiej (w 18 rocz. urodzin)

17.00 – † Bolesława Bogumiła (w 19. rocz. śmierci), zmarłych rodziców i siostrę, Marię, Jana, Edmundę Gołębiowskich

 

Poniedziałek 29 stycznia

6.30 – † Edmunda i Wandę Szafraniec  (28. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

6.30 – † Bronisławę i Józefa Góreckich (29. greg.)

6.30 – † Aleksandra Pękackiego (w 30 dzień po śmierci) – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Teresę Kujawiak (2. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Henryka Trześniewskiego

7.30 – W int. Marty o szczęśliwą operację

7.30 – † Mariannę Ziemnicką – int. od uczestników pogrzebu

17.00 – † Mariana Rogina (w rocz. śmierci) i jego rodziców

 

Wtorek 30 stycznia

6.30 – † Edmunda i Wandę Szafraniec  (29. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

6.30 – † Tomasza Krawczyka (w 30. dzień po śmierci) – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Teresę Kujawiak (3. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Bronisławę, Henryka Koper, Janinę Besińską, dziadków Krzyżanowskich

7.30 – † Bronisławę i Józefa Góreckich (30. greg.)

7.30 – † Jana Witkowskiego – int. od uczestników pogrzebu

17.00 – † Elżbietę, Stanisława i zmarłych z rodziny Koper

 

Środa 31 stycznia, św. Jana Bosko

6.30 – † Edmunda i Wandę Szafraniec  (30. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

6.30 – † Bogumiłę Pałczyńską (w 30. dzień po śmierci) – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Teresę Kujawiak (4. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Helenę (w 4. rocz. śmierci), Jana (w 13. rocz. śmierci) Kosów

7.30 – † Jana (w 1. rocz. śmierci), Edmunda i zmarłych z rodziny Malchrowiczów

 

17.00 – † Stefanię (w 3 rocz. śmierci), Mariana Kaweckich