liturgiczny okres WIELKIEGO POSTU

 

II Niedziela Wielkiego Postu 17 marca

Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami

Dzieło Pomocy „Ad Gentes” pod hasłem: „Misjonarze mocą Ducha”

 

7.00 – † Józefę, Józefa Pośników

7.00 – † Zbigniewa Bartosiaka – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Zbigniewa, Jana Wysotów, zm. z rodz. Lisiewskich

7.00 – † Stanisława Kwiatkowskiego, Helenę, Jana, Michała Kacprzaków

7.00 – † Józefę, Piotra Trześniewskich

 

9.00 – † Józefę, Tadeusza, Lucjana Wachowiczów, Janinę, Mariana Niewiadomskich, zm. z rodz. Młodawskich i Wachowiczów

9.00 – † za zmarłe siostry z KŻR z Suchej

9.00 – † Józefa Czwarno (imieninowa)

9.00 – † Zygmunta Sytę (w 14. rocz. śmierci)

 

10.15 – Dz.-błag. w int. Aleksandry Zgiep (w 15. rocz. urodzin), z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

10.15 – † Mariannę (w 17. rocz. śmierci), Stanisława Fołtyn, Otolię, Antoniego Borowskich

10.15 – † Annę, Władysława, Józefa Trojanowskich, Mariannę, Walentego Zielińskich

10.15 – † Halinę i Stanisława Kostrzewów (28. greg.)

10.15 – † Józefę Kalbarczyk (w 2. rocz. śmierci)

 

12.15 – Za Parafian

12.15 – † Józefa Kacprzaka (imieninowa)

12.15 – † Edwarda, Wiesławę, Radosława Popielów

12.15 – † Józefa, Janinę Wincewiczów

 

14.00 Służba Boża w obrządku wschodnim i jęz. ukraińskim

 

16.15 GORZKIE ŻALE

17.00 – † Genowefę, Hieronima Przybylskich (17. greg)

 


Poniedziałek 18 marca

6.30 – † Halinę i Stanisława Kostrzewów (29. greg.)

6.30 – † Sabinę, Bronisława, Romana Fronczyków, Ryszarda Krutól

7.00 – † Anielę, Stanisława Danisów, Władysława, Apolonię Michalczewskich

7.00 – † Helenę Kucharską – int. od uczestników pogrzebu

7.30 – † Wiesława, Józefę, Władysława, Jana, Eugeniusza, Stanisława, Józefa Szychów

7.30 – † Bogusławę, Józefa, Mariannę, Antoniego Grabarczyków

17.00 – † Genowefę, Hieronima Przybylskich (18. greg)

17.00 – † Kazimierza Strzelaka (w kolejną rocznicę śmierci), Józefę, Jana i zm. z rodziny Wąsików

 

Wtorek 19 marca,

Św. Józefa Oblubieńca NMP

6.30 – † Mariannę, Józefa, Tadeusza Mazurkiewicz

6.30 – † Halinę i Stanisława Kostrzewów (30. greg.)

6.30 – † Jadwigę, Renatę, Henryka, Piotra, Tadeusza Lasockich, Jerzego Mąkę

7.00 – † Janinę, Józefa Mrowińskich

7.00 – † Rafała Ziółka

7.30 – † Janinę Zielińską

7.30 – † Renatę Malchrowicz

7.30 – † Józefa, Genowefę Wąsik

17.00 – † Józefa, Józefę, Bronisława, ks. Stanisława Bartoszewskich

17.00 – † Genowefę, Hieronima Przybylskich (19. greg)

17.00 – † Józefa, Helenę, Kazimierza, Pawła i dziadków Federowiczów

PO MSZY ŚW. LITANIA DO ŚW. JÓZEFA

 

Środa 20 marca

6.30 – † Henryka Piwowarskiego – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Wandę Romanowską – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Alicję Machniewską – int. od sąsiadów z ul. Piekarskiej i Piaskowej

7.30 – † Dominika Hersza

7.30 – † Henrykę Wasilewską – int. od uczestników pogrzebu

17.00 – † Genowefę, Hieronima Przybylskich (20. greg)

17.00 – † Józefa Gębskiego

17.00 – † Stanisławę Kacperkiewicz – int. od uczestników pogrzebu

 

 

Czwartek 21 marca

6.30 – † Mariannę Kośla – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Jadwigę Suwałę – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Marka Kozaka – int. od uczestników pogrzebu

7.30 – † Stanisława Kacprzaka – int. od uczestników pogrzebu

7.30 – † Zofię Sienkiewicz – int. od uczestników pogrzebu

17.00 – † Genowefę, Hieronima Przybylskich (21. greg)

17.00 – † Mariana, Jana, Jana Mariannę Popowiczów, Piotra, Stefanię Tkaczyków, Krystynę, Stanisława Grela

17.00 – † Józefa Suleja – int. od uczestników pogrzebu

 

Piątek 22 marca

6.30 – † Mirosława Ptaszka – int. od uczestników pogrzebu

6.30 – † Alicję Machniewską – int. od Elżbiety Syta

7.00 – † Aleksandrę Kaczor – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Za dusze w czyśćcu cierpiące z rodz. Brzeskich

7.30 – † Mariannę, Antoniego Herników, zm. z rodz. Herników, Anielę, Tadeusza Wilewskich

7.30 – † Franciszka, Zofię, Zbigniewa Malczewskich

8.00, 16.15 DROGA KRZYŻOWA

17.00 – † Genowefę, Hieronima Przybylskich (22. greg)

17.00 – † Bartłomieja Olszewskiego – int. od uczestników pogrzebu

17.00 – † Marię Plesiewicz – int. od uczestników pogrzebu

 

Sobota 23 marca

6.30 – † Jerzego Bańkowskiego – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Ewę Jabłońską z d. Fatek – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Monikę Gozdek (w 30. dzień po śmierci) – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Annę Dąbrowską (w 11. rocz. śmierci)

7.30 – † Jana, Natalię, Tadeusza, Bronisławę Frączkiewiczów, Zenona Bednarka

7.30 – † Katarzynę, Józefa, Mariana, Annę Sałudów, Grażynę Orłowską

7.30 – † Grażynę Strykowską (w 14. rocz. śmierci)

17.00 – † Ewę Jabłońską – int. od uczestników pogrzebu

17.00 – † Genowefę, Hieronima Przybylskich (23. greg)

17.00 – † Barbarę (w 6. rocz. śmierci), Józefa Gałkowskich

 


III Niedziela Wielkiego Postu 24 marca

 

7.00 – † Zofię Nader (w rocz. urodzin) – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Władysława, Mariannę, Józefa, Edytę Słowińskich, Zofię, Stanisława, Zbigniewa Koślów

7.00 – † Janinę, Juliana, Jana Antoszewskich, Stanisława Szewczyka, Czesława Zapalskiego

7.00 – Teresę Kujawiak

 

9.00 – † Leokadię, Lucjana Pośników

9.00 – † Martę (w 10. rocz. śmierci), Henryka, Janusza Malczewskich, zm. z rodz. Rudeckich

9.00 – † Wacława Żardeckiego (w 31. rocz. śmierci)

9.00 – † Alicję Machniewską (w 30. dzień po śmierci) – int. od znajomych z Wyśmierzyc

 

10.15 – † Stanisława Owczarka (w 24. rocz. śmierci), Mariannę, Janinę, Stanisława, Kazimierza Tępiaków

10.15 – † Krzysztofa Słoneckiego (w 6. rocz. śmierci), Eugenię, Stanisława, Zbyszka Fetrasiów

10.15 – † Zofię, Józefa, Józefa, Alicję stępień, Janinę Błesznowską, Marzenę Kućmierowską

 

12.15 – Za Parafian

12.15 – † Józefa Wziątka, Antoninę, Józefa Zielińskich

12.15 – † Mariannę, Antoniego, Henryka, Irenę Podymniak

12.15 – † Helenę Kucharską – int. od uczestników pogrzebu

 

14.00 Służba Boża w obrządku wschodnim i jęz. ukraińskim

 

16.15 GORZKIE ŻALE

17.00 – † Genowefę, Hieronima Przybylskich (24. greg)