liturgiczny OKRES ZWYKŁY

 V tydzień okresu zwykłego  

  

Środa 13 lutego

6.30 – † Grażynę Orłowską (13. greg.)

6.30 – † Halinę i Mariana Fołtynów (3. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

6.30 – † Błażeja Mikulskiego (10. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Józefa Kaczmarczyka – int. od mieszkańców bloku z ul. Konopnickiej 2

7.00 – † Annę Kot (11. greg.)

7.30 – † Mariana Kacprzaka (w 4 rocz. śmierci)

     17.00 – † Aleksandra Pękackiego – int. od uczestników pogrzebu

17.00 – † Teodozję, Stanisława, Adama, Edwarda, Stanisława Witkowskich, Marię Niewola, Barbarę Wawrzkiewicz

17.00 – w int. Pracowników duchownych i świeckich RADIA MARYJA i TV TRWAM, w int. SZKÓŁ MEDIALNYCH, w int. sprawujących władzę publiczną, aby zawsze szukali dobra obywateli – od Parafialnego Koła Przyjaciół Radia Maryja.

  

Czwartek 14 lutego,

świętych Cyryla i Metodego – Patronów Europy

św. Cyryl (827-869), mnich, i św. Metody (815-885), biskup, patroni Europy, misjonarze Księstwa Wielkomorawskim i Rusi Kijowskiej

6.30 – † Zofię Leśniak – int. od uczestników pogrzebu

6.30 – † Halinę i Mariana Fołtynów (4. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

6.30 – † Błażeja Mikulskiego (11. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

6.30 – † Stefanię Świąder w rocz. śmierci

7.00 – † Zbigniewa Rożka – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Annę Kot (12. greg.)

7.00 – † Kacpra Wielusińskiego (w 30. dzień po śmierci) – int. od ucz. pogrzebu

7.30 – † Jadwigę Suwałę – int. od uczestników pogrzebu

7.30 – † Sabinę Śmietana (w 30. dzień po śmierci) – int. od uczestników pogrzebu

7.30 – † Marka Zbiciaka (w 30. dzień po śmierci) – int. od uczestników pogrzebu

17.00 – † Józefa Lipca (w 3. rocz. śmierci), Anetę Marszałek-Lipiec

17.00 – † Grażynę Orłowską (14. greg.)

17.00 – † Marię Plesiewicz – int. od uczestników pogrzebu

 

Piątek 15 lutego

6.30 – † Stanisława Pietrasika, Helenę, Stanisława, Tadeusza Jastrzębskich, Zbigniewa, Andrzeja Choińskich, Tadeusza, Mariannę Jarząbków

6.30 – † Błażeja Mikulskiego (12. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Piotra Bogdana – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Annę Kot (13. greg.)

7.30 – † Jerzego Bańkowskiego – int. od sąsiadów z ul. Piekarskiej i Piaskowej

7.30 – † Katarzynę Szatan – int. od uczestników pogrzebu

17.00 – † Jacka Zbiciaka – int. od uczestników pogrzebu

17.00 – † Grażynę Orłowską (15. greg.)

17.00 – † Halinę i Mariana Fołtynów (5. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

 

Sobota 16 lutego

6.30 – † Halinę i Mariana Fołtynów (6. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

6.30 – † Błażeja Mikulskiego (13. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Józefa, Janinę Wincewiczów

7.00 – † Annę Kot (14. greg.)

7.00 – † Halinę (w 2. rocz. śmierci), Stanisława, Helenę, Aleksandra Rączków

7.30 – † Tadeusza Makowieckiego – int. od uczestników pogrzebu

7.30 – † Jacka, Walentego, Wiesława, Mariannę Wietesków

17.00 – † Jana, Janinę, Helenę, Józefa Jaszczyków

17.00 – † Grażynę Orłowską (16. greg.)

 

VI Niedziela zwykła 17 lutego

 

7.00 – † Halinę i Mariana Fołtynów (7. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Czesława Karlikowskiego (w 8. rocz. śmierci)

7.00 – † Ryszarda Gajdę (w 4. rocz. śmierci)

7.00 – † Błażeja Mikulskiego (14. greg.) – int. od uczestników pogrzebu

7.00 – † Annę Kot (15. greg.)

 

9.00 – † Czesława, Wiktorię, Adama Kucharczyków, Mariannę, Stanisława Zychowskich

9.00 – † Jana Staszewskiego (w 23. rocz. śmierci)

9.00 – † Józefę, Stanisława, Jana, Zdzisława, Edwarda, Mariana Kaczor (w rocz. śmierci)

9.00 – † Stanisława Kacprzaka (w 23. rocz. śmierci)

 

10.15 – † Grażynę Orłowską (17. greg.)

10.15 – † Celinę, Stanisława Siek, Mariannę, Feliksa Przyborek, zm. z rodziny Zbiciaków i Sieków

10.15 – † Ryszarda Pośnika (w 10. rocz. śmierci), Władysławę, Eugeniusza Sadkowskich, Piotra Kuzawińskiego; o szczęśliwy poród dla Pauliny

10.15 – † Teresę (w 23. rocz. śmierci), Tadeusza, Stanisławę, Wojciecha Dąbrowskich, Józefę, Jana Majchrów

 

12.15 – Za Parafian

12.15 – Dz.-błag. w int. Teresy i Józefa Zych (w 50. rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa), o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla Jubilatów i dla całej rodziny

12.15 – † Tadeusza, Helenę, Romana Borzechowskich

12.15 – † Andrzeja Podymniaka (w 8. rocz. śmierci), zm. z rodziny Podymniaków i Fronczyków

12.15 – † Mirosława Rożek i zm. z rodziny Rożków

 

14.00 Służba Boża w obrządku wschodnim i jęz. ukraińskim

 

17.00 – † Edwarda Borysiewicza (5 rocz. śmierci)