parafii Św. Trójcy w Białobrzegach

CZYNNA

RANO od wtorku do piątku od 8.30 do 9.30

PO POŁUDNIU od poniedziałku do czwartku:

• po zmianie czasu na zimowy (listopad - marzec) od godz. 16.00 do 16.55
  • po zmianie czasu na letni (kwiecień - październik) od g. 17.00 do g. 17.55.

Podczas wizyty duszpasterskiej koniec grudnia i w styczniu będzie podany porządek urzędowania kancelarii.

NIECZYNNA

w piątki po południu przez cały rok oraz w poniedziałki rano

oraz w następujące święta kościelne:

• 25 marca Zwiastowanie, 16 sierpnia św. Rocha - odpust parafialny, 26 sierpnia NMP Częstochowskiej, 8 września Narodzenie NMP w godzinach rannych,
  • 1 listopada WW Świętych i 2 listopada Dzień Zaduszny,
  • 8 grudnia - Niepokalane Poczęcie NMP,
  • Nabożeństwo Eucharystyczne tzw. 40-godzinne: poniedziałek i wtorek przed środą popielcową i we środę popielcową,
  • podczas rekolekcji adwentowych (terminy zmienne) i wielkopostnych (piątek przed V niedzielą Wielkiego Postu, poniedziałek i wtorek po V niedzieli Wielkiego Postu), w Wielki Czwartek i Wielki Piątek.

Z przyczyn losowych kancelaria może być także nieczynna w inne dni, co jest zapowiadane w ogłoszeniach.

W dni, gdy kancelaria parafialna jest nieczynna możliwy jest kontakt w sprawach pogrzebowych i do chorych - tel. 513 357 369 albo bezpośrednio zgłaszać do któregoś z księży.

Sprawy cmentarne ks. Proboszcz załatwia we wtorki i czwartki rano.

ks. Proboszcz tel. 504 337 017 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby, które chciały by złożyć ofiarę na rzecz parafii lub za zamówione intencje mszalne mogą to zrobić na poniższy numer konta

55 9117 0000 0022 5982 2000 0010