DZIĘKUJĘ za zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który został zabrany przez firmę recyklingową Green Office Ecologic Sp. Tym razem wspomagamy zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce oraz inne projekty misyjne. DZIĘKUJEMY także za złożone ofiary we środę popielcową na tzw. jałmużnę wielkopostną. Bóg zapłać!

 Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych Wielkiego Postu: DROGA KRZYŻOWA w piątki o g. 8.00 i 16.15, GORZKIE ŻALE w niedziele o g. 16.15.

Dzieci ze szkół podstawowych będą miały REKOLEKCJE w poniedziałek, wtorek i środę po III niedzieli Wielkiego Postu według porządku uzgodnionego ze szkołami; natomiast REKOLEKCJE tzw. ogólne będą od piątku do V niedzieli Wielkiego Postu; spowiedź chorych w domach w poniedziałek a dla wszystkich w kościele we wtorek po V niedzieli Wielkiego Postu.