ZAPOWIEDZI 19.09.2021:

Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:

....................

Ktokolwiek znałby jakieś przeszkody zachodzące między tymi osobami uniemożliwiające zawarcie małżeństwa obowiązany jest w sumieniu powiadomić Księdza w kancelarii parafialnej.

parafii Św. Trójcy w Białobrzegach

w roku szkolnym 2020/2021

CZYNNA

RANO od wtorku do piątku od 8.30 do 9.30

PO POŁUDNIU po zmianie czasu na letni od g. 17.00 do g. 17.55.

Podczas wizyty duszpasterskiej koniec grudnia i w styczniu będzie podany porządek urzędowania kancelarii.

NIECZYNNA

w piątki po południu przez cały rok oraz w poniedziałki rano

oraz w następujące święta kościelne:

25 marca Zwiastowanie, 16 sierpnia św. Rocha - odpust parafialny, 26 sierpnia NMP Częstochowskiej, 8 września Narodzenie NMP w godzinach rannych,

1 listopada WW Świętych i 2 listopada Dzień Zaduszny,

8 grudnia - Niepokalane Poczęcie NMP,

Nabożeństwo Eucharystyczne tzw. 40-godzinne: poniedziałek i wtorek przed środą popielcową i we środę popielcową,

podczas rekolekcji adwentowych (terminy zmienne) i wielkopostnych (piątek przed V niedzielą Wielkiego Postu, poniedziałek i wtorek po V niedzieli Wielkiego Postu).

W dni, gdy kancelaria parafialna jest nieczynna możliwy jest kontakt w sprawach pogrzebowych i do chorych - tel. 513 357 369 lub bezpośrednio zgłaszać do któregoś z księży.

ks. Proboszcz tel. 504 337 017