parafii Św. Trójcy w Białobrzegach

CZYNNA

RANO od wtorku do piątku od 8.30 do 9.30

PO POŁUDNIU od poniedziałku do czwartku:

• po zmianie czasu na zimowy (listopad - marzec) od godz. 16.00 do 16.55
  • po zmianie czasu na letni (kwiecień - październik) od g. 17.00 do g. 17.55.

Podczas wizyty duszpasterskiej koniec grudnia i w styczniu będzie podany porządek urzędowania kancelarii.

NIECZYNNA

w piątki po południu przez cały rok oraz w poniedziałki rano

oraz w następujące święta kościelne:

• 25 marca Zwiastowanie, 16 sierpnia św. Rocha - odpust parafialny, 26 sierpnia NMP Częstochowskiej, 8 września Narodzenie NMP w godzinach rannych,
  • 1 listopada WW Świętych i 2 listopada Dzień Zaduszny,
  • 8 grudnia - Niepokalane Poczęcie NMP,
  • Nabożeństwo Eucharystyczne tzw. 40-godzinne: poniedziałek i wtorek przed środą popielcową i we środę popielcową,
  • podczas rekolekcji adwentowych (terminy zmienne) i wielkopostnych (piątek przed V niedzielą Wielkiego Postu, poniedziałek i wtorek po V niedzieli Wielkiego Postu), w Wielki Czwartek i Wielki Piątek.

Z przyczyn losowych kancelaria może być także nieczynna w inne dni, co jest zapowiadane w ogłoszeniach.

W dni, gdy kancelaria parafialna jest nieczynna możliwy jest kontakt w sprawach pogrzebowych i do chorych - tel. 513 357 369 albo bezpośrednio zgłaszać do któregoś z księży.

Sprawy cmentarne ks. Proboszcz załatwia we wtorki i czwartki rano.

ks. Proboszcz tel. 504 337 017 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.